Close

Investiční skupina se specializací primárně na developerské projekty

Zhodnotíme malé, větší i velké prostředky prostřednictvím zajímavých  projektů od rodinných dřevostaveb po velké rezidenční a bytové domy.

Investiční skupina se specializací primárně na developerské projekty

Zhodnotíme malé, větší i velké prostředky prostřednictvím zajímavých  projektů od rodinných dřevostaveb po velké rezidenční a bytové domy.

Investujeme

Především do rezidenčních developerských projektů. Od roku 2016 jsme zrealizovali projekty v objemu zhruba čtyři sta milionů korun.

Kde působíme?

Hlavně v okolí Prahy – v Odoleně Vodě, Svémyslicích, Husinci, Hošticích, Líbeznicích, Lobkovicích u Neratovic nebo Předboji. Postavili jsme také apartmánový dům v Deštném v Orlických horách. A v plánu máme celou řadu dalších věcí.

Prodáváme dluhopisy

Malým i větším investorům nabízíme možnost zajímavě zhodnotit peníze. Garantujeme výnos 7,2 procent.

Proč s námi?

Protože si zakládáme na fortelnosti a poctivém řemesle ve všem, co děláme. A platí to i pro finance.
Vzešli jsme ze zkušeností s investicemi do společností, z propojení obchodu a moderních technologií, z nadšení a z talentu na architekturu, stavebnictví a nákup perspektivních pozemků.
Vlastnímu podnikání se věnujeme od poloviny první dekády století. Pohybovali jsme se ve stavebnictví, investovali do zadlužených firem a nemovitostí. Za tu dobu jsme nasbírali řadu cenných zkušeností. A troufáme si říct, že víme, jak to v dnešním světě financí a developmentu funguje.
NIDO jsme založili v roce 2016, o rok později jsme začali s rekonstrukcemi nemovitostí a společnými developerskými projekty. Ty financujeme jak vlastními prostředky, tak penězi od investorů, jimž prostřednictvím dluhopisů přinášíme zajímavé zhodnocení jejich aktiv.O našich dluhopisech

Zajímají vás investice do developerských projektů? Budeme rádi, když se k nám přidáte – ať chcete investovat pár tisíc korun nebo zhodnotit desítky či stovky milionů. S námi vedle nešlápnete.

 

Jak to funguje?

Nabízíme dluhopisy na tři roky.

Garantujeme zhodnocení přinejmenším 7,2 procenta.

Podívejme se na čísla

0 +

Spokojených klientů

0 +

Aktivní projekty

0 +

mil. za rezidenční bydlení

Postavili jsme rezidenční bydlení za zhruba 400 milionů korun.

Zakládáme si na tom, že všechno, co děláme, děláme poctivě. Nešizeně.

S fortelem. Ať jde o investice a developerské projekty, poctivé dřevostavby nebo třeba uzeniny a lahůdky.

V plánu máme tři developerské projekty v hodnotě 300 milionů korun. Jedním z nich jsou rodinné domy v Lobkovicích u Neratovic. Ve dvou etapách postavíme devatenáct domů v hodnotě přes 120 milionů korun.

Obrat skupiny v roce 2020 dosáhnul 204 milionů korun.

Napsali o nás

Forbes

Máte zájem? Ozvěte se nám

Máte zájem o investici do dluhopisů nebo Vás zajímá něco jiného?

Společníci NIDO Investment a.s. - Petr Susík a Lukáš Tvrdý

Ozvěte se nám

Rádi s vámi probereme všechny možnosti investování, ukážeme, co máme za sebou a na čem právě pracujeme. Napište nám zprávu na info@nidoinvestment.cz nebo zavolejte na +420 608 988 987.
Kancelář:
U Studánky 1064, 250 65 Líbeznice